MACROBIUS, Ambrosius Theodosius

Lot 18
Estimation :
60 - 80 EUR
Aurelii Macrobii Ambrosii Theodosii V.C. & Inlustris quae exstant omnia diligentissim emendata, et cum optimis editionibus collata, ut ex praefatione manifestum. Patavii, Josephus Cominus, 1736. Volume in-8, plein maroquin, dos à cinq nerfs, orné, tranches marbrées.Usures, accidents et manques (coiffes)
Mes ordres d'achat